NELER YAPIYORUZ ?

  iPhone iPad Macbook Onarım Servisiyiz.

  MacBook Servisi

  MacBook tamiri hizmeti ile arızalanan MacBook’larınızın ilk gün ki gibi çalışmasını sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? TEKNOLOJİ ONARIM olarak sizlere sunduğumuz MacBook Servisi hizmeti ile bilgisayarınızda ki tüm problemleri çözüyor ve bilgisayarınızın kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

  Günümüzde pek çok MacBook sahibi çeşitli nedenlerden dolayı problemler ile karşılaşabilmektedir. Bu problemlerin çözümünde ise profesyonel bir destek alınması son derece önemlidir. Kendilerine has bir işletim sistemleri olan MacBook’ların tamirinin de kendine has olması gerekmektedir. Bu sayede işletim sisteminde ve içeriğinde herhangi bir değişikliğe gidilmeden MacBook’ların tamir edilebilmesi mümkün hale gelmektedir. Siz de MacBook bilgisayarınızda farklı nedenlerden dolayı çeşitli problemler ile karşılaşıyor ve problemlere çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdi gelin MacBook tamiri hizmetimiz kapsamında sizlere neler sunduğumuzu detaylı bir şekilde inceleyelim.

  MacBook Ekran Değişimi

  Ekran değişimi, MacBookların ekranlarında ki problemlerin giderilmesi için sunulan bir hizmettir. Ekran değişimi yapmadan önce problemin ekrandan kaynaklandığından emin olunması gerekir. Çünkü Ekran değişimi diğer tamir hizmetlerine göre çok daha masraflıdır. Ayrıca ekranın orijinal olması ve MacBook ile uyumlu olması son derece önemli bir husustur.

  MacBook Klavye Değişimi

  MacBook klavyelerinde sık sık problemler meydana gelebilir. Aynı harfe iki kere basma, bazı harflerin çalışmaması gibi problemler ile karşılaşıldığında mutlaka klavye değişimi yapılması gerekir. Bu doğrultuda MacBook’ların kendilerine has özelliklere sahip olan orijinal klavyelerin tercih edilmesi ve MacBook’larda kullanılması kusursuz bir şekilde bilgisayar klavyenizi kullanmanız için son derece önemlidir.

  MacBook Batarya Değişimi

  Şarj problemi yaşıyor ve prize bağımlı bir şekilde bilgisayarınızı kullanıyorsanız bilgisayarınızın bataryasının değişim zamanı gelmiş demektir. MacBook bilgisayarlarda prize bağımlı bir şekilde kullanılmadığı için tercih edilmektedir. Ancak batarya problemi bilgisayarları prize bağımlı hale getirir ve çeşitli problemleri beraberinde getirir. Bu nedenle batarya ile ilgili yaşanan sıkıntılarda batarya değişimi hizmeti alabilirsiniz.

  MacBook Tamir  CPU Fan Değişimi

  CPU fan değişimi, bilgisayarların ısınma ve hararetli çalışma gibi durumlarında gerçekleştirilir. Bilgisayarınızı çok kullanıyor ve fan temizliğiniz yaptırmıyorsanız fanlarda çeşitli problemler meydana gelir. Bu noktada CPU fan değişimi hizmetinden faydalanmanız gerekir.

  MacBook Onarım SSD HDD Yükseltme

  SSD ve HDD, bilgisayarlarda ki verilerin depolanması için geliştirilen veri depolama aygıtıdır. Bilgisayarınızda ki depolama alanının küçük olduğunu düşünüyor ve daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız SSD ve HDD yükseltme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  MacBook Laptop RAM Bellek Yükseltme

  Bilgisayarınızda ki ram belleğin düşük olduğunu düşünüyor ve daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız MacBook ram yükseltme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızda çok daha fazla depolama alanına sahip olabilirsiniz.

  MacBook Laptop Servis Anakart Onarım Hizmetleri

  Anakart bilgisayarlar için son derece önemli olan bir parçadır. Anakart arızalarının meydana gelmesi durumunda anakartın onarılması ya da değiştirilmesi gerekmektedir. Bazı durumlarda anakart onarılabilmektedir. Anakartın büyük bir hasar görüp görmediğine mac servisi hizmeti kapsamında bakılması ve kartın değişip değişmeyeceğine karar verilmesi gerekir.

  MacBook Teknik Servis Veri Kurtarma Hizmetleri

  Veri kurtarma hizmetleri ile bilgisayarınızdan sildiğiniz ya da yanlışlıkla silinen verilere ulaşabilirsiniz. Özellikle sizin için önemli olan verilerinizi veri kurtarma hizmetleri ile kolayca kurtarabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda kurtulan verilerde de çeşitli kayıplar meydana gelebilmektedir.

  Profesyonel MacBook Laptop Servisi

  MacBookların kendilerine özel bir yapıda olduklarından ve bu yapıların göz önüne alınarak tamir hizmetlerinin geliştirilmesi gerektiğinden bahsettik. Bu doğrultuda firmamız TEKNOLOJİ ONARIM alanında profesyonel ve uzman kadrosu ile en kaliteli ve güvenilir MacBook servisi hizmetini sağlıyoruz. Sizin de bu hizmetlerden birine ihtiyacınız varsa detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  PİL & ŞARJ ARIZALARI ve KASA PARÇA DEĞİŞİMİ

  Şarj tutmayan gerekli tüm onarım işlemleri uygulanır aynı zamanda talep edilmesi durumunda yeni batarya (pil) değişimi yapılır.Kasası deforme olmuş, tuşu, kamerası veya bir parçası çalışmayan iPhone iPad Macbook Cihazlarınızın parçalarında değişim ve bakım uygulanır.

  SIVI TEMASI ve YAZILIM SORUNLARI

  Sıvı temasına maruz kalmış bakım ve onarım işlemleri uygulanır.İşletim sisteminden kaynaklanan tüm sorunlar teknik serviste çözüme ulaştırılmaktadır.

  ANAKART ve CHİPSET ONARIMI

  Anakart onarım işlemi , konu üzerine deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer profosyonel bir destekle yapılmaz ise anakartınız çalışmayacak duruma gelebilir. Belki de küçük bir entegresinden kaynaklanan sorun çözülemez ve Anakart onarılamaz duruma gelir. Bu konuda profesyonel teknik servis ekibinin ilk müdahelesi çok önemlidir.Chipset onarımı yine yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Yapılabilecek en ufak bir hata anakartı çalışmaz duruma getirecektir.

  Macbook lcd ekran                       Macbook laptop servis                     Macbook notebook servisi
  Macbook 11.1” Lcd panel             Macbook laptop tamiri                    Macbook notebook tamiri
  Macbook 13.3” Lcd panel            Macbook servisi                                Macbook notebook tamir
  Macbook 15.1” Lcd panel            Macbook laptop teknik servis        Macbook notebook servis
  Macbook 15.6” Lcd panel           Macbook notebook servisleri          Macbook laptop servisi
  Macbook 16.0” Lcd panel          Macbook tamir                                     Macbook notebook teknik servisi

  Ayrıca servisimiz iPhone iPad için orjinal ekran, pil, yedek parça ve Telefon Tablet satışını yapmaktadır.

  YEDEK PARÇA ve ÜRÜN SATIŞI

  Yedek Parça
  iPhone iPad Satış

  Türkiyede Tek ve İlk Bizde Güvenli Kaliteli Hizmet Orjinal Yedek Parça ve Cihaz Satın Alabilir Gönül Rahatlığıyla Kullanabilirsiniz.
  Servis Merkezimizden Orjnal Cihaz ve Yedek Parça Alabilir Ürünlerin Teslimatı Kargoyla Adresinize Faturasıyla Birlikte Gönderilir. ↓↓↓
  icon-garanti

  12 Ay Garanti

  Büyükbayi kalitesi ile tamirde kullandığımız parçalara ve tamiratımıza 6 ay garanti veriyoruz.

  icon-kargo

  Ücretsiz Kargo

  İsteğiniz yerden telefonunuzu alıyoruz. Tamirden sonra isteğiniz adrese teslim ediyoruz.

  icom-aplus

  Orijinal Parça

  Orijinal parça kullanıyoruz. Tedarik edemediğimiz durumlarda sizi bilgilendiriyoruz.

  icon-24

  Hızlı Hizmet

  Telefondan ayrı kalmak ne kadar zor biliyoruz. 24-48 saat içinde telefonunuzu tamir ediyoruz.

  BİZE ULAŞMANIZ ÇOK KOLAY
  Size NasılYardımcı Olabiliriz?
  Misyonumuz müşterilerimize teknoloji ile her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak.
  Müşteri her zaman önceliğimiz!
  ADRESİMİZ
  map

  Uğur Mumcu Mah. 228 Sk. No:52/A
  Sultangazi / İSTANBUL

  ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
  saat

  Pazartesi-Cuma: 09:00-18:30
  Cumartesi: 09:00-15:00
  Pazar: KAPALI

  TELEFON NUMARALARIMIZ
  tel

  +90 850 303 49 01

  E-POSTA ADRESLERİMİZ
  mail

  info@www.teknolojionarim.com
  destek@www.teknolojionarim.com

  NEREDEYİZ?