Yazılım Problemleri
Bazen telefon arızalarının yazılımsal mı yoksa teknik mi olduğunu anlamak oldukça zor oluyor. En basit örnekle telefonun açılmaması yazılımsal bir problem olabiliyor.
Yazılım problemi denildiğinde her ne kadar kullanıcı hatası gibi gözüksede, telefon üreticileri tarafından yapılan bazı ufak hatalar telefonun ilerleyen zamanlarda yazılımsal olarak problem çıkarmasına sebep veriyor. Bu durumlarda ise yapılması gereken Türkiye için yeni bir güncelleme çıkmasını beklemek oluyor. Eğer güncelleme detaylarında beklediğiniz çözüm yer alıyor ama güncellemekte problem yaşıyorsanız cihazınızı bize ulaştırmanız gerekir.
Bu hataların yanı sıra bazen çok daha ciddi hatalar ortaya çıkıyor. Mesela internete bağlanmak istiyorsanız ama veri akışı sağlanmıyor. Telefonun sesini son ses yapmanıza rağmen telefonun sesi çıkmıyor. Bu ve bunun gibi onlarca hata telefonun yazılımından kaynaklanıyor olabilir.
Bunu daha iyi anlamak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Kesin çözüm için ise bize cihazınızı bize göndermeniz gerekmektedir.

Bir sorunuz mu var?